Pozycjonowanie i optymalizacja

Pozycjonowanie i optymalizacja

Pozycjonowanie i optymalizacja Szczęśliwi posiadacze stron internetowych mogą okazać się nie tak szczęśliwi jak mogłoby się wydawać. Chyba każdy z nas wie że sporo ponad połowa odwiedzających naszą stronę to osoby które znalazły ją poprzez wyszukiwarkę internetową. Jednak aby na nią trafili - musi ona znaleźć się w miarę wysoko w wynikach wyszukiwania. Długoletnie doświadczenie oraz obserwacje w stale zmieniających się algorytmach pozwala nam z całą pewnością oferować usługę pozycjonowania stron www. Aby to o czym piszemy pokrywało się z prawdą - poniżej prezentujemy efekty naszych działań statystykami Google.


Dzięki temu że działamy metodami naturalnymi - strony nad którymi pracujemy dość szybko i łatwo wędrują w górę i stabilnie utrzymują swoją pozycję. Usługa pozycjonowania do bardzo tanich nie należy, ale w odróżnieniu od wielu tanich ofert jakie można znaleźć oraz przestarzałych technik samego pozycjonowanie (precle, linki na stronach o zerowej wartości) możemy dać klientowi gwarancję że wybrane przez niego frazy osiągną TOP10 w wynikach wyszukiwania. Wyznacznik PageRank który jeszcze rok temu dawał sygnał do tego jak postrzegana jest strona www przez Google - aktualnie jest bezwartościowy. Google zrobiło krok na przód i zmodernizowało algorytm który określał która strona znajdzie się na którym miejscu. Ocena wartości strony tzw. TrustRank jest pilnie strzeżonym kryterium którym Google się nie podzieli, jednak dzięki długookresowej obserwacji można pewne rzeczy przewidzieć i my wiemy jak to zrobić!

Jak to działa:

  1. Klient kontaktuje się z nami przesyłając adres strony internetowej oraz frazy pod którymi chciałby ukazywać się wyżej w wynikach wyszukiwania.
  2. Wyceniamy każdą z fraz indywidualnie oraz koszt optymalizacji.
  3. Jeżeli strona tego wymaga przystępujemy do korygowania jej treści oraz kodu HTML
  4. Podpinamy stronę do statystyk Google
  5. Po zakończeniu (oraz co każde 30 dni jeżeli wykonanie usługi zajmie więcej niż miesiąc) klient otrzymuje statystyki wygenerowane przez Google na których znajdzie historię zmian dla każdej frazy.

Dzięki precyzyjnemu działaniu z naszej strony:

  • masz gwarancję że wybrane przez Ciebie frazy znajdą się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania - jeżeli tak się nie stanie - zwrócimy Ci pieniądze
  • wypozycjonowane frazy długo po zakończeniu usługi będą utrzymywały się stabilnie na swoich pozycjach
  • otrzymasz wysokiej jakości ruch na swoją stronę www
  • możesz spać spokojnie
  • masz przewagę nad konkurencją

Ile to kosztuje?

Każdą frazę wyceniamy indywidualnie, w zależności od tego na jakim miejscu występuje w chwili zgłoszenia przez klienta, jednak ceny zaczynają się od kwoty 99 zł netto/miesiąc za każdą frazę (jako frazę należy rozumieć słowo lub zestaw słów, np. "motocykle Warszawa" - 1 fraza). Jeżeli jest to niezbędne razem z pozycjonowaniem wykonujemy optymalizację treści i kodu strony, jednak w wielu przypadkach koszt ten jest wliczony w cenę pozycjonowania.

W naszej ofercie posiadamy także kompleksowe usługi marketingowo-brandingowe, czyli reklama i budowanie marki łącznie w której skład wchodzą np. projekty graficzne. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie całościowo zadbać o wizerunek Twojej firmy dobierając odpowiednie formy reklamy w odpowiednich miejscach, gdyż do każdej działalności należy podejść indywidualnie. Koszt takiej opcji już 20 zł netto dziennie (w zalezności od zakontraktowanych ilości godzin).

Poniżej prezentujemy efekty naszych działań:

Domino-Trans.pl

Pozycjonowane frazy:
transport polska anglia, przewóz osób polska anglia, laweta anglia polska, przeprowadzki polska anglia i wiele innych

Pozycje w wynikach wyszukiwania Google: 1-9

Rodzaj pozycjonowania: stałe od kwietnia 2014

Torrent-Remote.eu

Pozycjonowane frazy:
seedbox, konta shell, shell torrent, tanie konta shell

Pozycje w wynikach wyszukiwania Google: 1-5

Rodzaj pozycjonowania: stałe od chwili powstania strony 2007

Maxlawica.pl

Pozycjonowane frazy:
sieci rybackie, sieci rybackie sprzedaż, sprzęt rybacki, sprzęt rybacki sprzedaż

Pozycje w wynikach wyszukiwania Google: 1-9

Rodzaj pozycjonowania: jednorazowe jako dodatek do strony klienta w 2013

Wir-gaz.pl

Pozycjonowane frazy:
serwis urządzeń grzewczych, urządzenia grzewcze gazowe, klimosz serwis

Pozycje w wynikach wyszukiwania Google: 1-15

Rodzaj pozycjonowania: jednorazowe jako dodatek do strony klienta w 2013

Skontaktuj się w celu wyceny:
Kontakt
Filmy i seriale online